Hakkımızda

Kuş beslemek bir hobi olarak başlar, yaşam boyu süren bir tutkuya dönüşür.

Hakkımızda

Tarihçe

Zer Kafes, üretimine 2015 yılında kurucumuz Uğur Mekik tarafından başlamıştır. Doğa kuşları hayranı olan kurucumuz, dışarıdan satın aldığı kafeslerin eksikliklerini farketti ve nasıl daha modüler bir yapı ile kafes sistemleri geliştirebileceği ile ilgili planlar yaptı. Zer Modüler Kafes Sistemleri de bu aşamada ortaya çıktı.

Bugün 35'den fazla ülkeye ihracat ediyor, markamızı tüm dünya pazarında başarılı bir şekilde ilerletiyoruz. Her yıl katıldığımzı fuar ve organizasyonlar ile markamızın bilinirliğini arttırmaya çalışarak, dünyadaki teknolojik gelişmeleri de tüm ürünlerimizde uygulamaya özen gösteriyoruz

Üretim Kalitemiz

Zer Kafes, üretimini en yüksek kalitede işçilik ve hammadde kullanarak gerçekleştirmektedir. Ürünlerin, karşılaşılacak tüm kullanım zorluklarını tespit etmek için daha ar-ge aşamasında büyük bir özveriyle çalışmalarını yürütür. Müşterilerimiz satın aldığı ürünü hem kurarken hem de kullanırken zorlanmaması için tasarımlarını kullanıcı merkezli yapar.

Bizleri tüm dünyada farklı kılan kullandığımız hammadde yanı sıra bunu nasıl işlediğimizdir. İşçiliğimizi gerek elektrostatik toz boya, gerekse de kafes kapılarının montajı olsun, kullanım şeklini bildiğimiz için zaman ve ortam şartlarına uygunluk derecesi en yüksek verimde gerçekleştirir.

Nedir bizi farklı kılan?

  • Tüm ürünlerimiz özenle tasarlanmış olup, mekanlarınıza şıklık getirir.
  • Çeşitlilik sayesinde her mekana, üretim şekline ve kuşlarınıza uygun ürünlerimiz sizlerle buluşur.
  • Elektrostatik toz boya sayesinde ürünleriniz uzun yıllar boyu korozyondan etkilenmez.
  • Kafeslerimizin modüler yapısı sayesinde aynı serideki kafesleri birbirine bağlayabilir, dilediğiniz şekilde mekanınıza yerleştirebilirsiniz.
  • Sipariş verdiğinizde sizlere gönderilen ürünleri hızlı ve kolaylıkla kurabilirsiniz.

Nasıl üretiyoruz?

Fabrikamızın galerisini inceleyerek nasıl üretim yaptığımız hakkında detaylı bilgi edinin.

Fabrikamızı inceleyin